Prometheus Exporter (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Update status
el: Ενημέρωση κατάστασης λειτουργίας

en: Provider
el: Πάροχος

en: Node count
el: Μετρητής κόμβων

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
