Prometheus.io Exporter (8.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: ID
ur: شناخت

en: Provider
ur: سہولت کار
