Prometheus.io Exporter (8.x-1.0-rc4) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Node count
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་གྲངས

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
