Properties Field (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Remove
fi: Poista

en: Size
fi: Koko

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Length
fi: Pituus

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: String
fi: Merkkijono

en: Integer
fi: Kokonaisluku

en: Unit
fi: Yksikkö

en: Grams
fi: Grammaa

en: Kilograms
fi: Kilogrammaa

en: Feet
fi: Jalat

en: Select
fi: Valitse

en: Add another item
fi: Lisää uusi

en: Decimal
fi: Desimaali

en: Decimal marker
fi: Desimaalimerkki

en: Space
fi: Välilyönti

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Properties
fi: Ominaisuudet

en: Decimal point
fi: Desimaalipiste

en: Comma
fi: Pilkku

en: Thousand marker
fi: Tuhat-merkki

en: Apostrophe
fi: Heittomerkki

en: Thin space
fi: Ohut väli
