Properties Field (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: Size
lv: Izmērs

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Length
lv: Garums

en: General
lv: Galvenie

en: String
lv: Virkne

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Grams
lv: Grami

en: Kilograms
lv: Kilogrami

en: Feet
lv: Pēdas

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Decimal marker
lv: Decimālzīme

en: Space
lv: Atstarpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Properties
lv: Īpašības

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Comma
lv: Komats

en: Thousand marker
lv: Tūkstošu atdalītājs
