Properties Field (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: Size
bg: Размер

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Length
bg: Времетраене

en: General
bg: Общи

en: String
bg: Стринг

en: Select
bg: Избери
