Properties Field (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Remove
bs: Ukloni

en: Size
bs: Veličina

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Add another item
bs: Dodaj još jednu stavku

en: Decimal marker
bs: Decimalni marker

en: Decimal point
bs: Decimalna tačka

en: Comma
bs: Zarez
