Properties Field (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Size
hy: Չափ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: String
hy: Տող

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: Decimal marker
hy: Տասնորդական կոտորակ մարկեր

en: Space
hy: Տարածություն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Decimal point
hy: Տասնորդական կետ

en: Comma
hy: Ստորակետ

en: Thousand marker
hy: Հազար մարկեր
