Properties Field (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Remove
pl: Usuń

en: Size
pl: Rozmiar

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Length
pl: Długość

en: General
pl: Ogólne

en: String
pl: Napis

en: Integer
pl: Liczba całkowita

en: Unit
pl: Jednostka

en: Feet
pl: Stopa

en: Select
pl: Wybierz

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: Decimal
pl: Liczba dziesiętna

en: Decimal marker
pl: Separator części ułamkowej

en: Space
pl: Odstęp

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Properties
pl: Właściwości

en: Decimal point
pl: Separator dziesiętny

en: Comma
pl: Przecinek

en: Centimeter
pl: Centymetr

en: Mile
pl: Mila

en: Thousand marker
pl: Separator tysięcy

en: Apostrophe
pl: Apostrof

en: Thin space
pl: Mały odstęp
