Properties Field (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: Size
sr: Величина

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: String
sr: Стринг

en: Unit
sr: Јединица

en: Decimal marker
sr: Децимална ознака

en: Thousand marker
sr: Ознака хиљаде
