Properties Field (1.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Remove
be: Выдаліць

en: Size
be: Памер

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: General
be: Агульны

en: String
be: Радок

en: Integer
be: Цэлае

en: Select
be: Выбраць

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент

en: Decimal
be: Дзесятковы

en: Decimal marker
be: Дзесятковы знак

en: Space
be: Прабел

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Decimal point
be: Дзесятковая коска

en: Comma
be: Коска

en: Thousand marker
be: Тысячны маркер

en: Apostrophe
be: Апостраф
