Properties Field (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Size
lt: Dydis

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Length
lt: Ilgis

en: General
lt: Bendras

en: String
lt: Eilutė

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Grams
lt: Gramai

en: Kilograms
lt: Kilogramai

en: Feet
lt: Pėdos

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Decimal marker
lt: Dešimtimis žymeklis

en: Space
lt: Tarpas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Comma
lt: Kablelis

en: Thousand marker
lt: Tūkstančių žymeklis

en: Apostrophe
lt: Apostrofa
