Properties Field (1.0.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: String
nn: Streng

en: Integer
nn: Heiltal

en: Add another item
nn: Legg til ei ny rad

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
