Properties Field (1.0.0-alpha3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Type
os: Тип

en: Remove
os: Схаф

en: Size
os: Ас

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Label
os: Нысан
