Properties Field (1.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Remove
sv: Ta bort

en: Size
sv: Storlek

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Length
sv: Längd

en: General
sv: Allmän

en: String
sv: Sträng

en: Integer
sv: Heltal

en: Unit
sv: Enhet

en: Grams
sv: Gram

en: Kilograms
sv: Kilogram

en: Feet
sv: Fot

en: Select
sv: Välj

en: Add another item
sv: Lägg till ytterligare alternativ

en: Decimal
sv: Decimaltal

en: Decimal marker
sv: Decimaltecken

en: Space
sv: Blanksteg

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Properties
sv: Egenskaper

en: Decimal point
sv: Decimalkomma

en: Comma
sv: Komma

en: Thousand marker
sv: Tusentalsavgränsare

en: Apostrophe
sv: Apostrof

en: Thin space
sv: Tunt utrymme
