Properties Field (1.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Remove
th: เอาออก

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: General
th: ทั่วไป

en: String
th: ข้อความ

en: Integer
th: จำนวนเต็ม

en: Unit
th: หน่วย

en: Select
th: เลือก

en: Add another item
th: เพิ่มรายการอื่น

en: Decimal
th: ตัวเลข

en: Space
th: ช่องว่าง

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Decimal point
th: จุดทศนิยม

en: Comma
th: จุลภาค
