Properties Field (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: String
am: ሕብረቁምፊ

en: Integer
am: ኢንቲጀር

en: Decimal marker
am: የአስርዮሽ መለያ

en: Thousand marker
am: የሺህኛ መለያ
