Properties Field (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Size
nl: Grootte

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Length
nl: Lengte

en: General
nl: Algemeen

en: String
nl: Tekenreeks

en: Integer
nl: Geheel getal

en: Unit
nl: Eenheid

en: Grams
nl: Grammen

en: Kilograms
nl: Kilo's

en: Feet
nl: Voet

en: Select
nl: Selecteren

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Decimal marker
nl: Decimaal scheidingsteken

en: Space
nl: Spatie

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Comma
nl: Komma

en: Thousand marker
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Properties table
nl: Eigenschappentabel

en: Apostrophe
nl: Apostrof

en: Thin space
nl: Dunspatie
