Properties Field (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Size
ta: அளவு

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Length
ta: நீளம்

en: General
ta: பொது

en: String
ta: சொல்

en: Integer
ta: முழுஎண்

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Add another item
ta: அடுத்த பொருளை இணை

en: Decimal
ta: பதின்மம்

en: Decimal marker
ta: புள்ளி குறிப்பான்

en: Space
ta: வெற்றிடம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Properties
ta: பண்புகள்

en: Decimal point
ta: தசம புள்ளி

en: Comma
ta: கமா

en: Thousand marker
ta: ஆயிரம் குறிப்பான்

en: Thin space
ta: மெல்லிய இடைவேளை
