Properties Field (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: - None -
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Decimal point
ug: كەسىر چىكىتى
