Properties Field (1.0.0-beta2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Remove
eo: Forigu

en: Size
eo: Grandeco

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: String
eo: Signovico

en: Integer
eo: Entjero

en: Decimal marker
eo: Dekuma markilo

en: Thousand marker
eo: Mil markilo
