Properties Field (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Remove
et: Eemalda

en: Size
et: Suurus

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Length
et: Pikkus

en: General
et: Üldine

en: String
et: Sõne

en: Integer
et: Täisarv

en: Grams
et: Grammid

en: Kilograms
et: Kilogrammid

en: Feet
et: Jalad

en: Select
et: Vali

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Decimal marker
et: Komakoha tähis

en: Space
et: Ruum

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Properties
et: Omadused

en: Decimal point
et: punkt

en: Comma
et: koma

en: Thousand marker
et: Tuhandete eraldaja

en: Apostrophe
et: Ülakoma

en: Thin space
et: Õhuke ruum
