Properties Field (1.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Size
ka: ზომა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Length
ka: სიგრძე

en: General
ka: ზოგადი

en: Integer
ka: მთელი რიცხვი
