Properties Field (1.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Remove
mn: Устгах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: String
mn: Тэмдэгт

en: Add another item
mn: Өөр зүйл нэмэх

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
