Properties Field (1.0.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Size
ast: Tamañu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: General
ast: Xeneral

en: String
ast: Cadena

en: Integer
ast: Enteru
