Properties Field (1.0.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Remove
kk: Өшіру

en: Size
kk: Көлем

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: General
kk: Басты

en: String
kk: Жазба жолы
