Properties Field (1.0.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Remove
mr: काढा

en: Size
mr: आकार

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Length
mr: लांबी

en: General
mr: साधारण

en: String
mr: संज्ञा

en: Integer
mr: पूर्णांक
