Properties Field (1.1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Comma
ne: अल्पविराम
