Properties Field (1.1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Remove
af: Verwyder

en: Size
af: Grootte

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig
