Properties Field (1.1.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Length
my: အရှည်

en: Thousand marker
my: ရာဂဏန်း အမှတ်အသား
