Properties Field (1.1.0) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Remove
sl: Odstrani

en: Size
sl: Velikost

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: General
sl: Splošno

en: String
sl: Niz

en: Integer
sl: Celo število

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Decimal marker
sl: Decimalno ločilo

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Decimal point
sl: Decimalna točka

en: Comma
sl: Vejica
