ProseMirror (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Tag
cs: Štítek

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Options
cs: Možnosti

en: Media
cs: Média

en: Code
cs: Kód

en: Attributes
cs: Atributy

en: Class
cs: Třída

en: CSS classes
cs: CSS třídy

en: Add group
cs: Přidat skupinu

en: Style
cs: Styl

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Column
cs: Sloupec

en: Editable
cs: Editovatelné

en: Direction
cs: Směr

en: Row
cs: Řádek

en: Variants
cs: Varianty

en: Rule type
cs: Typ pravidla

en: Text group
cs: Skupina textů

en: Remove rule
cs: Odebrat pravidlo
