ProseMirror (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Groups
da: Grupper

en: Group
da: Gruppe

en: Description
da: Beskrivelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Text
da: Tekst

en: Options
da: Valg

en: Inline
da: Integreret

en: Maximum
da: Maksimum

en: Code
da: Kode

en: Attributes
da: Attributter

en: Class
da: Klasse

en: CSS classes
da: CSS klasser

en: Add group
da: Tilføj gruppe

en: Style
da: Typografi

en: CSS Classes
da: CSS klasser

en: Machine name
da: Internt navn

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Column
da: Kolonne

en: Editable
da: Redigérbar

en: Direction
da: Retning

en: Tables
da: Tabeller

en: Row
da: Række

en: Variants
da: Varianter

en: Rule type
da: Regeltype

en: Text group
da: Tekstgruppe

en: Elements
da: Elementer

en: Add element
da: Tilføj element

en: Add or select media
da: Vælg medie
