ProseMirror (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Groups
eo: Grupoj

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Text
eo: Teksto

en: Inline
eo: en linio

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Code
eo: Kodo

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Direction
eo: Direkto

en: Rule type
eo: Regula tipo

en: Text group
eo: Teksta grupo

en: Elements
eo: Elementoj
