ProseMirror (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tag
et: Sildid

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Text
et: Tekst

en: Options
et: Valikud

en: Inline
et: Samal real

en: Maximum
et: Maksimum

en: Media
et: Meedia

en: Code
et: Kood

en: Attributes
et: Omadused

en: Class
et: Klass

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: Add group
et: Lisa grupp

en: Style
et: Stiil

en: Minimum
et: Miinimum

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Column
et: Tulp

en: Direction
et: Suund

en: Row
et: Rida

en: Variants
et: Variandid

en: Rule type
et: Reegli tüüp

en: Text group
et: Tekstirühm

en: Elements
et: Elemendid
