ProseMirror (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Tag
eu: Etiketa

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Text
eu: Testua

en: Options
eu: Aukerak

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Code
eu: Kodea

en: Add group
eu: Gehitu multzo bat

en: Style
eu: Estiloa

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Column
eu: Zutabe

en: Direction
eu: Helbidea

en: Variants
eu: Aldaerak

en: Rule type
eu: Erregela mota

en: Text group
eu: Testu multzoa
