ProseMirror (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Tag
gl: Etiqueta

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Text
gl: Texto

en: Options
gl: Opcións

en: Inline
gl: En liña

en: Maximum
gl: Máximo

en: Media
gl: Medios

en: Code
gl: Código

en: Attributes
gl: Atributos

en: Class
gl: Clase

en: CSS classes
gl: Clases CSS

en: Add group
gl: Engadir grupo

en: Style
gl: Estilo

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Column
gl: Columna

en: Element
gl: Elemento

en: Direction
gl: Dirección

en: Tables
gl: Táboas

en: Row
gl: Ringleira

en: Rule type
gl: Tipo de regra

en: Text group
gl: Grupo de texto

en: Add element
gl: Engadir elemento
