ProseMirror (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Tag
hu: Címke

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Text
hu: Szöveg

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Media
hu: Média

en: Code
hu: Kód

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Class
hu: Osztály

en: CSS classes
hu: CSS osztályok

en: Add group
hu: Csoport hozzáadása

en: Style
hu: Stílus

en: CSS Classes
hu: CSS osztályok

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Column
hu: Oszlop

en: Element
hu: HTML elem

en: Editable
hu: Szerkeszthető

en: Direction
hu: Irány

en: Tables
hu: Táblázatok

en: Row
hu: Sor

en: Variants
hu: Variánsok

en: Rule type
hu: Szabály típus

en: Text group
hu: Szövegcsoport

en: Elements
hu: Elemek

en: Add element
hu: Új elem

en: Remove rule
hu: Szabály eltávolítása

en: Add or select media
hu: Média hozzáadása vagy kiválasztása
