ProseMirror (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Code
hy: Կոդ

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Direction
hy: Ուղղություն
