ProseMirror (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: Content
id: Konten

en: Groups
id: Grup-grup

en: Group
id: Grup

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: - None -
id: - Tiada -

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Text
id: Teks

en: Options
id: Opsi

en: Inline
id: Sebaris

en: Maximum
id: Maksimum

en: Code
id: Kode

en: Attributes
id: Atribut-atribut

en: Class
id: Kelas

en: Add group
id: Tambah grup

en: Style
id: Gaya

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Column
id: Kolom

en: Element
id: Elemen

en: Editable
id: Dapat disunting

en: Direction
id: Arah

en: Row
id: Baris

en: Rule type
id: Jenis aturan

en: Text group
id: Kelompok teks
