ProseMirror (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Groups
is: Hópar

en: Group
is: Hópur

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Text
is: Texti

en: Options
is: Möguleikar

en: Inline
is: Innfellt

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Code
is: Kóði

en: Style
is: Stíll

en: Column
is: Dálkur

en: Direction
is: Stefna

en: Text group
is: Texta hópur

en: Add or select media
is: Bæta við eða velja margmiðlunarefni
