ProseMirror (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Tag
jv: Tautan

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Text
jv: Teks

en: Options
jv: Opsi

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Code
jv: Kode

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Direction
jv: Arah

en: Text group
jv: Kelompok téks
