ProseMirror (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Tag
lt: Žymė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Text
lt: Tekstas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Code
lt: Kodas

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Class
lt: Klasė

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Style
lt: Stilius

en: CSS Classes
lt: CSS klasės

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Column
lt: Stulpelis

en: Element
lt: Elementas

en: Editable
lt: Redaguojamas

en: Direction
lt: Kryptis

en: Variants
lt: Variantai

en: Rule type
lt: Taisyklės tipas

en: Text group
lt: Teksto grupė

en: Elements
lt: Elementai

en: Add element
lt: Pridėti elementą

en: Remove rule
lt: Pašalinti taisyklę

en: Add or select media
lt: Pridėti arba pasirinkti mediją
