ProseMirror (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Tag
lv: Birka

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Text
lv: Teksts

en: Options
lv: Iespējas

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Media
lv: Multivide

en: Code
lv: Kods

en: Attributes
lv: Atribūti

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: Add group
lv: Pievienot grupu

en: Style
lv: Stils

en: Minimum
lv: Minimums

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Column
lv: Kolonna

en: Element
lv: Elements

en: Editable
lv: Rediģējams

en: Direction
lv: Virziens

en: Row
lv: Rinda

en: Rule type
lv: Likuma veids

en: Text group
lv: Teksta grupa

en: Add or select media
lv: Pievienot vai atlasīt multivides vienību
