ProseMirror (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Text
mn: Текст

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Code
mn: Код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Direction
mn: Чиглэл

en: Text group
mn: Текстийн бүлэг
