ProseMirror (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: Description
nn: Beskriving

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Code
nn: Kode

en: Class
nn: Klasse

en: Add group
nn: Legg til gruppe

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Direction
nn: Retning

en: Text group
nn: Tekstgruppe
