ProseMirror (1.0.0-beta1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: Direction
or: ଦିଗ

en: Text group
or: ପାଠ୍ୟ ଶ୍ରେଣୀ
