ProseMirror (1.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан
