ProseMirror (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Text
pl: Tekst

en: Options
pl: Opcje

en: Inline
pl: Przed polem

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Code
pl: Kod

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Class
pl: Klasa

en: CSS classes
pl: Klasy CSS

en: Add group
pl: Dodaj grupę

en: Style
pl: Styl

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Column
pl: Kolumna

en: Direction
pl: Kierunek

en: Row
pl: Wiersz

en: Variants
pl: Warianty

en: Rule type
pl: Typ reguły

en: Text group
pl: Kategoria tłumaczenia

en: Elements
pl: Elementy

en: Add element
pl: Dodaj element

en: Remove rule
pl: Usuń regułę

en: Add or select media
pl: Dodaj lub wybierz media
