ProseMirror (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Tag
sk: Značka

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Options
sk: Nastavenia

en: Inline
sk: V riadku

en: Media
sk: Médiá

en: Code
sk: Kód

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Class
sk: Trieda

en: CSS classes
sk: CSS triedy

en: Add group
sk: Pridať skupinu

en: Style
sk: Štýl

en: CSS Classes
sk: CSS triedy

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Column
sk: Stĺpec

en: Editable
sk: Editovateľný

en: Direction
sk: Smer

en: Row
sk: Riadok

en: Rule type
sk: Typ pravidla

en: Text group
sk: Skupiny textov

en: Remove rule
sk: Odstrániť pravidlo
